vineri, 24 august 2012

Capitolul VI: Everyone has a chance at love!

^Natt^

Eu: Zayn unde mergem?
Zayn: Unde vrei tu bebe!
           Aww Zaynii e un dulce! Nu ma pot satura de el! Si chiar am nevoie sa il simt in mine mai mult ca niciodata. Ok.. Asta a sunat ciudat!
Eu: Urmeazama...
Zayn: Ok...
           Si l-am prins de mana tragandu-l dupa mine spre receptia hotelului meu preferat...
Eu: Bunaziua camera 6 va rog...
Receptionera: Ok domnisoara Smith, camera 6 ca de obicei!
           Zayn a facut o fata intrebatoare si i-a luat cheia receprionerei...
Zayn: Cum adica ca de obicei??
Eu: Pai cand ma simt in plus acasa fug la hotel si mereu stau in camera 6!
Zayn: Ohh de ce nu vii la mine?
Eu: Eram despartiti atunci, mai tii minte?
           Ok gata cu intrebarile... Azii ma simt extrem de perversa si am nevoie de o pauza de la viata mea... Si doar el imi poate lua gandul de la asta...
Zayn: Ce ai de gand??
Eu: De parca nu ai sti!!
           Iar un zambet pervers mi-a aparut pe fata... Am deschis usa si am intrat inchizand-o la loc... apoi l-am impins pe pat si mi-am aruncat sapca pe undeva prin camera... M-am aplecat de asupra lui si l-am sarutat ca si cum ziua de maine nu ar mai venii apoi mi-am scos tricoul, si pe urma l-am scos si pe al lui! Nu stiu cum a reusit dar a schimbat locurile eu find acum intinsa pe pat si el deasupra mea... Pana la un moment dat amandoi am ramas goi pusca si ne admiram unul pe celalalt... Am inchis ochii pentru o secunda apoi m-am trezit cu buzele lui mangainule usor si ferm pe ale mele... S-a indepartat pentru o secunda si a zambit pervers... Apoi m-a sarutat din nou... Corpurile noastre s-au contopit, iar placerea nu inceta sa apara... El facea miscari de dute-vino in timp ce ma saruta cu pasiune si ma tinea mai mult ocupata ca sa nu tip...
           Dupa vre-o ora de placere a picat langa mine... M-am uitat in ochi lui superbi si i-am spus cat de sincer am putut!
Eu: Zayn te iubesc asa de mult! Esti singurul barbat care ma face fericita, langa tine ma simt parca intr-o alta lume si cand esti langa mine si ma iei in brate parca totata durerea dispare! 
Zayn: Ohh asta a fost cel mai dulce lucru pe care mi l-a spus cineva vrodata! Te iubesc!
           L-am sarutat apoi mi-am asezat capul pe umarul sau incercand sa adorm, dar deodata m-am ridicat speriata..
Eu: Zayn unde e prezervativul?
           Si el s-a ridicat speriat si ne-am uitat unul la altul socati..
Zayn: Am uitat de...
Eu: Nu se poate, daca ...
Zayn: Daca se va intampla voi fii cel mai fericit barbat din lume!
Eu: Aww!! Si eu cea mai fericita femeie!

           L-am imbratisat apoi ne-am intins si pe urma adormit!

^Denuu^

           Forever Alone. Prietenele mele sunt cu vitorii lor soti si eu inca astept sa apara Fat-Frumos pe cal alb dupa mine... De ce nu e asa usor ca la ele, de ce nu exista un baiat care sa ma iubeasca asa cum sunt? De ce? Toata viata mi-am dorit sa iubesc cu adevarat si nici acum nu am parte de asta! Viata e nasoala si nu merita sa traiesti daca stii ca nimeni nu te iubeste si ca niciodata nimeni nu te va mai iubii asa cum a facut-o el! De ce a trebuit eu sa vin aici sperand ca imi va fii mai bine, nu imi e mai bine! Am nevoie de el cum are nevoie planta de apa, dar acum nici nu cred ca imi mai stie numele! Vreau si eu pe cineva al meu, sa stiu ca ma iubeste cu toata finta lui... Dar nu cred ca exista aceasta persoana pentru mine...
           Cum ma plimbam fara a stii pe unde prin Londra m-am ciocnit de o persoana...
Eu: Futu-ti placinta matii!! Tu nu vezii de ochii in morcovii mei de te lovesti de oameni pe strada?? 
El: Oh imi cer mii de scuze!
Eu: Mda scuze cere si criminalul cand omoara victima..
El: Heii nu mai fii asa rautacioasa...
           Mi-am ridicat privirea din pamant nervoasa, dar am intalnit doi ochi albastri, dar atat de albastri de am crezut ca lesin.. Si era atata de frumos... Ai ai ai!!
Eu: Nu e nimic.. Eu sunt Denisa, mai pe scurt Denuu!
El: Alex incantat!
           Ohh doamne il cheama si Alex, asa ii cheama pe toti cei necunoscuti!:))
Alex: Vrei sa mergem la un suc ca sa ma revansez ca te-am lovit?
Eu: Ar fii ok!!

^Didii^

Eu: Niall nu te mai juca cu parul meu!
Niall: Dar daca e frumos... Si daca il ador!
Eu: Dar Niall...
           Niall s-a oprit din "impletitul" parului meu si s-a inaltat putin apoi s-a ridicat si m-a sarutat invers... Ohh cat de dulce a fost!
Eu: Iti este foame?
Niall: Nu... Vreau doar sa stau cu tine!
Eu: Oh doamne Niall Horan ma incebunesti cu dulceata ta!
Niall: Didii Horan si tu ma incebunesti cu simpla ta prezenta... Uite am o idee... Eu nu ti-am cunoscut niciodata familia, ce ar fii sa mergem sa ii vizitam in Romania?
           Ok deci propunerea lui Niall a fost socanta, dar ma bucur ca vrea sa isi cunoasca soacra, pentru ca de acum nici daca vrea nu mai scapa de mine!
Eu: Dar Niall asta e o propunere uimitoare, ai mei ar fii incantati sa te cunoasca...
Niall: Pai atunci s-a rezolvat maine mergem in Romania...
Eu: Dar Niall cum??
Niall: Simplu, acum haide sa facem bagajele...
           L-am prins de mana cand a vrut sa se ridice si l-am tras din nou in pat luandul in brate!
Eu: Te iubesc! Si iti multumesc ca esti mereu alaturi de mine cand am mai mare nevoie!
Niall: Si eu te iubesc princess! Si nu ai pentru ce sa imi multumesti, stii prea bine ca as vrea sa stau 24 din 24 cu tine, numai ca meseriile noastre nu ne permit asta!
           Am mai stat asa cateva minute apoi amandoi ne-am ridicat din pat pentru ca toata dimineata am lenevit, era timpul sa vedem ce fac si celelalte... Prima camera in care am navalit a fost a lui Paul, care era numai intr-un prosop si dansa in fata oglinzi... Am inchis repede usa si am inceput sa radem... A doua camera a fost a lui Robee, aceasta inca dormea asa ca am lasat-o in pace... A treia camera a fost a blondei... Cand am deschis usa l-am vazut pe Harry stand in pat si am auzit dusul curgand, si aici am inchis usa apoi am mers la Rebecca, ea nu era in camera si asa ca ne-am gandit ca poate e jos... Cand am deschis usa camerei lui Denuu, din nou nimic, apoi la Natt era gol din nou... Unde sfinte cereale cu lapte sunt astea??
           Am coborat jos si intradevar Rebecca era acolo facand micul dejun, dar cele doua nu erau..
Eu: Heii, le-ai vazut pe Denuu si Natt?
Rebe: Pe Denuu doar, a iesit acum ceva timp destul de ingandurata si trista, dar de Natt nimic nu stiu!
           De odata usa se deschide si in casa intra Natt razand la gadilatul lui Zayn...
Natt: Heii lume!':))'
Eu: Mda heii... Unde ai fost toata noaptea si ce ai facut? 
Natt: La, la, la...
Eu: Hotel??
Natt: Mda...
Eu: Gata nu mai spune nimic, perversoo!!':))'




Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu